"Tehnoloģiju nodarbība par tēmu" veidu ēdieniem "(2. pakāpe). Trauki


Sverdlovskas reģiona Vispārējās un profesionālās izglītības ministrija

Sverdlovskas valsts budžeta profesionālā izglītības iestāde

"Kamyshlovsky pedagoģiskā koledža"

Dizaina nodarbību tehnoloģija uz tēmu:

"Trauki. Produkts: kompozīcija no kartona un pavediena "Grozs ar ziediem"

Izpildītājs:

Panfilova K.,

studentu 3 "B" grupas.

Kamyshlov, 2016.

Temats: "Trauki. Produkts: kompozīcija no kartona un pavediena "Grozs ar ziediem"

Klase: 2

Nodarbības veids: apvienots

Programma:Perspektīva

Mērķis: Uzziniet, kā izveidot kompozīciju, pamatojoties uz veidnēm, kas ievainotas ar pavedieniem

Plānotie rezultāti:

Personisks:interešu veidošanās pētītajā tēmā.

Temats:konsolidēt zināšanas par pavedienu veidiem, darba prasmēm ar kartonu, līmi, šķērēm, papīra marķējuma racionālām pieņemšanām, izmantojot veidnes, tinumu pieņemšanas; veido prasmes kompetenti kompozīciju; paaugstināt organizāciju un precizitāti, veicot šādu radošuma veidu kā veidni tinumu; Izstrādāt radošumu un estētisko garšu, izmantojot krāsu izvēli krāsu.

Metapered:

regulatīvs - apgūt spēju piemērot prasmes organizēt darba vietu un racionālu izplatīšanu laika produkta ražošanai, uzraudzīt un pielāgot savu darbu uz slaidu plānu;

izziņa - spēju patstāvīgi formulēt problēmu, izdarīt secinājumus un secinājumus verbālajā formā, lai meklētu veidus, kā atrisināt radošās dabas problēmas;

komunikabls - uzlabot spēju klausīties un izprast paziņojumus par sarunu biedriem, uzdot jautājumus, lai noskaidrotu informāciju, neatkarīgi izdarīt secinājumus

Aprīkojuma nodarbība:Skolotājā: Produkta paraugs, kas veikts, izmantojot veidnes tinumu, grozus, dažāda veida pavedienus, ziedu pušķu fotoattēlus. Skolēni: Apmācība, darbgrāmata, kartons, šķēres, krāsainas diegi, līme.

Skolotāja darbība

Studentu darbība

Metodes un metodes

Formulēta koka

Organizatoriskā motivācija

Sveiki puiši, lūdzu, jūtieties labi. Es esmu ļoti priecīgs tikties ar jums vēlreiz, lai organizētu aizraujošu tehnoloģiju.

Sveicināt skolotājus. Sēdēt darba vietā.

Verbālā (skolotāja vārds)

Normatīvs:izglītības piederumu izvēles pareizība

Personisks: Pozitīva attieksme pret skolu un izglītojošu darbību

Aktualizācija. Un fiastir. indivīds. grūti.

Jūs jau zināt, ko mūsu senči ēd. Un ko viņi izmantoja ēdiena gatavošanai un uzglabāšanai?

Lasiet par to pamācībā 10. lpp.

Grozi, mucas

Tad studenti lasa skaļi tekstu uz p. 10 pamācība.

Grozi ir paredzēti, lai uzglabātu ne tikai dārzeņus un augļus, bet arī mīkstus rotaļlietas, sporta aprīkojumu, apģērbu un citus dažādus produktus.

Jutekliskā metode (saruna)

Personisks: ir motivācija mācīties, vēlme pēc radošās pašrealizācijas.

Normatīvs: Pieņemt

un saglabāt mācīšanās uzdevumu

Grūtību cēloņa vietas atklāšana.

Rūpīgi skatieties īszonas zīmēs (11. lpp.).

Izvēlieties, kurš no šādiem materiāliem tiek izmantoti zīmējumos redzamo trauku ražošanai, kā arī noteikt, kuri priekšmeti ir pagātnes produkti un kas ir moderni. Arī bērni var piedāvāt zvanīt citiem materiāliem, ko izmanto mūsdienu ēdienus, ko viņi zina.

Skatoties attēlus mācību grāmatā.

1) ir piemēroti

2) krūze,

3) Pan, krūze, metinātāji

Saprātīgs (saruna)

Kognitīvais: Asociētais jautājums saskaņā ar to, lai izveidotu atbildi mutvārdu formā, vadībā skolotāja, lai meklētu nepieciešamo informāciju mācību grāmatā un mācību līdzekļos.

Normatīvs: Nākt un uzturēt māja apmācību.

Komunikabls: Nosacījumi, lai formulētu atbildes uz jautājumiem, lai sāktu apmācību sadarbību, klausīties klasesbiedriem, skolotājiem

5. Ceļš no grūtībām

Kā jūs varat redzēt, ir daudz ēdienu no māla.

Un kāpēc citādi var izmantot šo materiālu? Atveriet Page 12, attēlos jūs atradīsiet uzvedni.

Kādi ir priekšmeti, kas izgatavoti no māla?

Un kas dara ēdienus no māla? Māla trauki padara podnieku.

Kas jums ir nepieciešams strādāt?

Un ko jūs domājat, sauc par personas profesiju, kas brauc ar groziem?

Apsveriet attēlus uz apmācības lapām.

Tāpēc mēs būsim kopā ar jums šodien mīļotājiem - grozi - mēs centīsimies simulēt groza darbu

Jūs varat izveidot rotaļlietas, ķieģeļus, flīzes

Objekti no māla sauc par keramiku.

Studenti lasa tekstu un apsveriet zīmējumus un fotoattēlus. 13 mācību grāmatas Apspriediet, ka papildus mālim ir nepieciešams ieskrētot skaistas formas asinsvadu

Rotary Circle

Grozs, master grozs.)

Saprātīgs (saruna)

Praktiski (darbs ar mācību grāmatu)

Personisks: ir motivācija mācīties, vēlme pēc radošās pašrealizācijas

Normatīvs: Pieņemt

un saglabājiet mācību uzdevumu.

Kognitīvais: zināt, kā analizēt darba objektus ar to būtisko pazīmju piešķiršanu; Apzināti lasiet tekstus ar mērķi apgūt un izmantot informāciju.

Komunikabls: Nosacījumi, lai formulētu atbildes uz jautājumiem, lai uzsāktu apmācību sadarbību, klausītos klasesbiedrus, skolotājus.

6. Iebūvēta projekta īstenošana

Apskatīsim tilpuma aplikācijas paraugu.

1) Kādi materiāli būs nepieciešami, lai izveidotu amatniecības "grozu ar ziediem", par kuru gatavais produkts demonstrē studentu.

2) Kāda veida pavediens tiek izmantots un ko tie atšķiras no citiem?

3) Kā es varu to izmantot?

4) Kā padarīt informāciju par detaļām?

5) Kādas krāsas tiek izmantotas to apzīmēšanā?

Pievērsiet uzmanību fotoattēliem, kādas krāsas izmanto floristu, lai izveidotu pušķus un kādas krāsu pavedieni var būt nepieciešami, lai izveidotu amatniecību? (Fotogrāfijas)

1) krāsainas diegi, krāsu kartons, līmes, šķēres, suka, odere

2) vilnas biezas vītnes, jūs varat un moulin

3) Vieta mapē Amatniecības vai viņas fotoattēla, rotā sienu savā istabā vai dod vecākiem.)

4) Saving materiāls, atzīmēt nepareizā pusē

5) Zaļš, sarkans, zils, dzeltens, oranžs.

Saprātīgs (saruna)

Vizuāli (Ped. Paraugs)

Kognitīvais:

Normatīvs: Darba plāns ir spējīgs veidot, operāciju secība, kas ražota skaļi.

Komunikabls: Izveidojiet jautājumus, lai noskaidrotu darba un aprīkojuma secību

7. Pirmā konsolidācija ar progresu ārējā runā

Šodien mācībā mēs izveidosim grozu ar ziediem

Bet pirms darba veikšanas, pieņemsim definēt izpildes soļus ( parādās uz kuģa)

1) Kāds būs pirmais posms, ko mums vajadzētu izpildīt?

2) otrais darba posms?

3) Trešais darbības posms?

4) Un kāda būs mūsu darba pēdējā posms?

- Pirms mēs turpināsim strādāt, apspriedīsim, kādi kritēriji būs jāievēro, veicot darbu?

(Parāda kritērijus uz kuģa)

- precizitāte

Loģisks sastāvs

Krāsu risinājums

Oriģinalitāte

Spēja iesniegt savu darbu

Pilnīgums

1) Griešana - Veikt produkta priekšmetu iezīmēšanu, izmantojot veidnes no darba piezīmjdatora uz kartona.

2) Marķēšana - griešanas modeļi

3) Montāža - brūces pavedieni uz slēgtā un vēja modeļiem ar maršruta autobusu; Mēs atzīmējam mūsu krāsu atrašanās vietu; Kompetenti apkopo sastāvu, lai šis darbs veicinātu organizētās un precizitātes audzināšanā un skaistā sajūtas attīstībā

4) Pabeigt - līmēšana formatēt, papildu daļas no pavediena, papīra

Precizitāte, autonomijas pilnīgums utt.

Saprātīgs (saruna)

Vizuāli (Ped. Paraugs)

Kognitīvais: Skolotāja vadībā un sadarbībā ar klasesbiedriem, pamatojoties uz saņemto informāciju, veikt vienkāršus praktiskus risinājumus;

Normatīvs: Konta apstiprināt darbu, izprast darbības rezultātus.

Komunikabls: Veidojiet runas paziņojumu. Aizstāvēt viņa viedokli

Fizkultminutka

Reizes, divi, trīs - priekšā slīpuma,

Reizi, divi, trīs - tagad atpakaļ. (Noliekt uz priekšu, atpakaļ.)

Head satricina ziloņu -

Viņš ir priecīgs darīt. (Zoda uz krūtīm, tad nolaidiet atpakaļ.)

Lai gan uzlāde ir īsa,

Mēs nedaudz atpūtām. (Bērni sēž.)

Galvu trīs mezgli

Vienu reizi - kāpt, stiept, (sasniedza.)

Divi - saliekt, sabrukums (muguras steidzās, rokas uz jostas.)

Trīs - trīs kokvilnas rokas (kokvilnas rokas).

Galvu trīs mezgli. (Kustības galva.)

Četri - rokas plašāks, (rokas uz sāniem).

Pieci - uz vilni, (Mahi rokas.)

Seši - atkal sēdēt. (Apsēdās.)

8.Mostu darbs ar pašpārbaudi.

Apsprieda visu nepieciešamo, jūs varat sākt darbu.

Kad jūs stick vienumus, pārliecinieties, ka atceraties, ka viņiem nevajadzētu pārsniegt formātu. Strādāt uzmanīgi, izmantojiet lupatu

Pulksteņi, konsultē, pārvalda aktivitātes, reaģē uz studentu jautājumiem, palīdz grūti izpildīt uzdevumu.

Kontrolē atbilstību drošības noteikumiem.

Atkarībā no darba veida atlasiet nepieciešamos materiālus un instrumentus; Ievērojiet higiēnas noteikumus; Veidot īstenošanas secību

Praktisks (patstāvīgais darbs)

Personisks: Orientēts uz auglīgo darbu stundā, atbilstību noteikumiem par studentu nodarbību.

Normatīvs: kontrolēt un pielāgot savu darbu uz slaida

9. Iekļaušana zināšanu un atkārtošanās sistēmā

Labi darīts puiši, jums ir labi got grozi. Ikviens mēģināja izveidot unikālu un skaistu un izrādījās.

Kādas koncepcijas mēs šodien pētījām? Kāds ir viņu mērķis?

Kāds ir personas, kas gredzens grozi?

Ko meistars nepieciešams, lai izveidotu grozi?

Klausies skolotāju.

Māla trauki padara podnieku. Objekti no māla sauc par keramiku.

Master grozs.

Viņam vajag jebkādus instrumentus, viņam ir vajadzīgas tikai rokas.

Verbālā (skolotāja vārds, saruna)

Personisks: orientēta uz estētisko produktu uztveri; Piemīt galvenās prasmes, lai novērtētu darbus un klasesbiedru, pamatojoties uz noteiktiem kritērijiem.

Normatīvs: novērtēt savu darbu, salīdzinot ar paraugu; Varētu pienācīgi uztvert skolotāja vai biedra informāciju, kas satur atsauksmju vērtēšanas raksturu par gatavo produktu.

Komunikabls: zināt, kā paust savu viedokli un apgalvot savu viedokli, formulēt atbildes uz jautājumiem

10. Izglītības pasākumu atspoguļošana stundā

Lai jūsu darbi redzētu visu, organizēsim mūsu darba izstādi.

Jums ir nepieciešams pastāstīt par darbu veidiem, kurus izmantojāt darbā, un par darba darbu, kas palīdzēja jums veikt grozu.

Ko jūs darāt ar savu kuģi? Kā es varu to izmantot?

Kopā ar skolotāju organizē izstādi.

Runājiet par savu darbu.

Novietojiet kuģi vai viņas fotoattēlu mapē, izrotāt sienu savā istabā vai dodiet vecākiem

Saprātīgs (saruna)

Budžeta izglītības iestāde par papildu izglītību

Babukovsky pašvaldības rajons Omskas reģionā

"Centrs attīstības bērnu un jauniešu radošumu"

Bērnu asociācija "dedzināšana"

Radošais projekts

"Ziedu grozs"

dekoratīvais un lietišķais radošums

Skolotājs:

Yuryev Valentina Ivanovna,

papildu izglītības skolotājs

Priekšgala uz tsgdiy

2017 gads

    Izvēloties un pamatojumu projekta ............................................ .... .. 3

    Vēsturiskā atsauce ................................................ ............ .5

    Ideju radīšana ................................................ ............... 7

    Groza tehnoloģiskā secība ar ziediem. Tehnoloģiskā karte ................................................ ............ 8

    Drošība ................................................. ........... 9

    Projekta vides pamatojums ....................................... ... 10

    Projekta ekonomiskais pamatojums ....................................... ... 10

    Secinājumi ................................................. .......................... ... 11

    Secinājums ................................................. ....................... 11.

    Atsauces, ko izmanto ............................................. 12

Pieteikumi

    Papildinājums2. Tehnoloģiskā karte ........................................ 14

    3. papildinājums Praktiskais darbs ......................................... 18

    4. papildinājums Mans darbs ............................................. ...... ... 23

Mājoklis ir viss, kas

kas varētu būt bez žēl izskalot

un jūs varat izmantot

sniedzot neierobežotu bērnu fantāzijas gribu.

O. Schloss.

Projekta izvēle un pamatojums

Vakarā. Tumšs uz ielas. Un es biju skumji. Apskatījās ap viņa istabu, es gribēju kaut ko mainīt tā, lai tas vienmēr būtu silts un mājīgs mājās. Bet kā un ko darīt? Jūsu pašu roku darbs izstaro savu roku siltumu. Es devos uz virtuvi un redzēju tukšu plastmasas spaini. Mamma man piedāvāja maisu no Burlapa, joprojām atrada auduma gabalus. Un es domāju, ka jūs varētu darīt kādu interesantu darbu. Es atvedu visu klasē, un ar skolotāju nolēma, ka jūs varat veidot spaini un ziedus no burlapiem un audumiem. Un no džutas vada, lai novietotu lapas un grozu. Grozs, lai veiktu ķēdi austi makrame tehnikā.

Tēmas aktualizācija. Mūsu laikā ir svarīgi faktiski izdarīt savas rokas un kā zemas izmaksas. Tāpēc es nolēmu veikt grozu ar krāsu materiāla krāsām. Grozu ar ziediem var ievadīt vai ievietot savā istabā. Grozu ražošanai ar ziediem nav nepieciešama augstas izmaksas, un jūs varat nākt klajā ar ziediem - nav parasts. Ar jutes vadu palīdzību jūs varat veikt ziedus, aust ķēdi dekorēšanai rokturi un grozu. Kā es veicu projektu, es saņemšu daudz papildu un noderīgas zināšanas un prasmes. Turklāt šis darbs būs ļoti noderīgs man. Viņa attīstīs ne tikai roku kustību, bet fantāziju, iztēli, pacietību, precizitāti. Es izveidoju savu grozu ar krāsām no metāla.

Objekts pētniecība : Grozs ar krāsām no metāla.

Pētījuma priekšmets : Grozu ražošanas tehnoloģija ar plēvi, auduma un džutas vadu.

mērķis Projekts: groza izveide ar krāsu materiāla, lai pierādītu, ka ir iespējams sniegt otro dzīvi.

Šā mērķa sasniegumi ir iespējami ar šādu lēmumuuzdevumi :

    analizēt rokdarbu žurnālus, interneta resursus, kuros ir darbs no mājokļa;

    izpētiet informāciju par grozu ražošanu ar krāsām no metāla, rīku, ierīču;

    izvēlieties iespēju un izstrādājiet grozu ražošanas tehnoloģiju ar ziediem;

    attīstīt radošu iztēli un fantāziju;

    veikt ekonomisko aprēķinu;

    attīstīt un izveidot savu grozu ar krāsu materiāla;

    dot pašvērtējumu paveikt darbu;

    izveidojiet prezentāciju par projektu šūti.

Plānotais rezultāts: grozs ar krāsām no metāla Manas rokas, tiks piepildītas ar savu enerģiju, mīlestību un maigumu, lai iegūtu ļoti skaistu un pienācīgi izrotātu savu istabu.

Projekta posmi:

    Informāciju (meklēt informāciju par projekta tēmu).

    Tehnoloģiskais (praktiskais darbs amatniecības veidošanā, tehnoloģisko karšu izveide).

    Darba vispārināšana, secinājumi.

    Performances pārstāvība.

Pētniecības metodes : Informācijas analīze un sistematizācija.

Es uz priekšu hipotēze , pieņemot, ka plastmasas spainis otrā dzīve pastāv somas no burbuļiem.

Vēsturiskā atsauce

Mums, tas vairs nav jauns, lai redzētu uz ielām uz dabas kalniem visu veidu atkritumu, papīra kastes, plastmasas pudeles, šķelto stiklu, celofāna paketes un citiem atkritumiem. No kuras ne tikai pasaules ap mums cieš, bet mēs esam cilvēki. Milzīgas pūles un līdzekļi tiek iztērēti visu veidu iepakojuma materiālu ražošanai, un tad tas viss izrādās poligonos. Jau poligoni aizņem vairāk nekā 85 tūkstošus hektāru zemes mūsu valstī, katru gadu palielinot par 1500 hektāriem. Pēc ekspertu domām, 30% sastāv no papīra un kartona, 4% polimēru, 3% melnā un krāsaino metālu, no 4 līdz 6% stikla, vairāk nekā 4% tekstila. Papīrs šeit tik daudz, ka tūkstošiem hektāru meža varētu mierīgi augt, un nav samazināt vajadzības . Un plastmasas iepakojums un citi polimēru materiāli varētu aizstāt tonnas benzīna, naftas un gāzes. Mēs pārtraucam pamanīt miskasti zem kājām, mierīgi mest to jebkurā vietā mūsu ceļā. Bērni skatās pieaugušos un atkārto darbību precizitāti, izaugt ielās ieejās, \\ t , kinoteātri utt. Un kad mēs beidzot pievērsim uzmanību tam, izrādās, ka ir par vēlu, kaut ko mainīt. Lai tas nenotiktu, mums ir jāmācās no bērnudārza no bērnudārza. Un šajā laikā mēs varam palīdzēt ar "atstājot materiālus", lietotas kastes, bankas, pudeles, tējas iepakojums, zobu pastu, ko var izmantot darbā klasē Lietotās radošuma bērnu asociācijā. Piemēram: no stikla pudelēm jūs varat izveidot garšīgas dekoratīvās vāzes, pudeles ar dažādiem saturiem, kas kalpos kā papildinājums interjerā.

Ideju radīšana

Tāpēc es nolēmu izmantot plastmasas spaini par grozu, kā arī maisu no plēves, auduma gabaliem. Grozs ar ziediem būs vienā stilā.

Mēs apskatījām dažādus grozus ar krāsām.

1. variants Macarona grozs

2. iespēja. Laikrakstu cauruļu grozs

3. iespēja. Plastmasas pudeles grozs

4. variants. Cones grozs

Materiāls groza izgatavošanai ar ziediem ir metāls vai dabīgs materiāls, kas nav piemērots lietošanai.

Izvēlieties modeli un materiālu

Es esmu ideja veikt grozu ar ziediem, uzņēmās internetā. Bet izgudroja savu grozu un ziedus. Viņi stāvēs uz mani mājās.

Instrumenti un materiāli

grozi ar ziediem ir nepieciešams:

    šķēres;

    plastmasas spainis;

    pavedieni;

    džutas vads;

    krelles;

    tapas;

    krīta gabals;

    burlap, auduma gabali

Groza tehnoloģiskā secība ar ziediem

Maršrutēšana

Instrumenti un ierīces

Padarīt plēvju grozu modeli

Burlap, plastmasas spainis, šķēres, krīts

Iesūtiet sagatavi

Billets no Burlap, "Master" līme

Padarīt lapu modeli

Šķēres, kartons

Grieziet loksnes un audumi

Šķēres, audums, sarkans

Billets brošūras pleise džutas vadu

Līme "Master", džutas vads, lapu sagataves

Kaklasaites putekļi ziediem

Džutas vads, spilvens aušanai, tapas

Savākt ziedus pušķī

Billets loksnes, pavedieni,

Split Splend, ķēdes dubultā plakana mezgls dizaina grozam

Džutas vads, balti diegi, aušanas spilvens

Savākt ziedus tehnikā filigrāni

Džutas vads, līme "Master", krelles

Izrakstīšanās

MacRame ķēdes, sfēras, grozu pildspalva, Filigording ziedi, ziedi

Pārdomas

Drošības tehnika

Veicot darbu, veicot šādus drošības noteikumus.

Drošība, strādājot ar līmi

    No tā izriet, lai strādātu ar līmi tikai labi vēdināmā telpā. Lai ventilētu telpu pirms un pēc darba.

    Nedarbojas pie atklāta uguns.

    Uzklājiet līmi uz virsmas produkta tikai ar suku.

    Nav iespējams, ka līme nokrīt uz rokām, sejas, īpaši acīm.

    Ja līme hit acis, noskalojiet tos uzreiz lielu daudzumu ūdens.

    Pēc darba pabeigšanas pārliecinieties, ka jūs nomazgājiet rokas un suku

    Pēc darba, noņemiet līmi, pārliecinoties, ka tā iepakojums ir hermētiski slēgts.

Drošība, strādājot ar šķērēm

1. Uzglabājiet šķēres norādītajā vietā noteiktā stāvoklī.

2. Strādājot uzmanīgi, sekojiet griešanas virzienam.

3. Nelietojiet ar stulbiem šķērēm un ar novājinātu eņģēm stiprinājumu.

4. Nelietojiet šķēres uz asmens augšu.

5. Neatstājiet šķēres ar atklātiem asmeņiem.

6. Nelietojiet sagrieziet ar šķērēm ceļā.

7. Neiesaistiet draugu darba laikā.

8. Nosūtiet slēgtās šķēres, lai gredzeni uz priekšu.

9. Strādājot, saglabājiet materiālu ar kreiso roku, lai pirksti būtu prom no asmens.

Projekta vides pamatojums

Grozs ar ziediem, kas radīti no plastmasas spainis, es mudinu cilvēkus pievērst uzmanību ekoloģijas problēmām un starp tām, kas saistītas ar plastmasas un citu atkritumu pārstrādes problēmām. Tas ir veidots ar milzīgu ātrumu uz visiem mūsu planētas kontinentiem un apdraud cilvēci līdz nāvei, sabojājot bīstamās sastāvdaļas vides ietekmē. Ja mēs visi esam uzmanīgi uz vides piesārņojuma problēmu un neizmetiet pārstrādes objektus, ekoloģija uzlabosies.

Kvalitātes kontroles grozs ar ziediem. Gatavais produkts atbilst šādām prasībām:

    grozs ar krāsām ir harmoniskas krāsu kombinācijā;

    darbs tiek veikts precīzi, kārtīgi saskaņā ar plānoto plānu;

    grozam ar ziediem ir estētisks izskats.

Projekta ekonomiskais pamatojums

Materiāla nosaukums

Cena, berzēt.

Patēriņš

Izmaksas rubļos.

REAL izdevumi

Šķēres

Bija pieejami

Līme "meistars"

½ pudeles

Spilvenu aušanas ķēdes no makrama

Bija pieejams

Diegi x / b

¼ mota

Bija pieejami

Krelles

Bija pieejami

Burlap, audums

Bija pieejami

Plastmasas spaiņi

Bija noliktavā

Jutes vads

½ mota

Kopā: 58 berzēt.

Secinājumi:

Ja es nopirku grozu ar ziediem tirgū, maksātu 700 rubļus, bet, tā kā es pats darīju, tad ietaupījums sasniedza 642 rubļus.

Secinājums

Grozs ar ziediem Šis ir mans pirmais darbs. Šādu kuģu ražošanai finanšu izmaksas nav nepieciešamas, ir nepieciešama tikai fantāzija un iztēle. Galu galā, materiāls amatniecības ir tikai pie rokas. Šis darbs ļauj izteikt sevi, parādīt radošu fantāziju. Amatniecība no lietām Izstrādāt fantāziju un iztēli, veidlapu precizitāti un priekšnoteikumus, izstrādā izsmalcinātu roku kustību, rūpīgu attieksmi pret apkārtējo dabu.

Darbs ar literatūru un atsauces materiālu, es saņēmu daudzas jaunas teorētiskās zināšanas. Mans grozs ar ziediem izrādījās oriģināls un vienīgais. Es esmu ļoti apmierināts ar gala rezultātu. Es domāju, ka sasniedza mērķi, ko es ievietoju priekšā manu darbu. Pat tāds sīkums kā grozs ar krāsām no mājokļa materiāla, izskatās kā gaiša un jautra sala, kas atbilst visam telpas garam, rada manas nelielās telpas komfortu.

Es mēģināju sevi kā dizaineru. Novērtēt viņu darbu, saprotciktāl tas prasa radošu pieeju un precizitāti. Esmu apmierināts ar mana darba rezultātu. Tas tiek lēsts atbilstoši nopelniem.

Es strādāju pie projekta uz mēnesi. Tagad jūs redzat, ka pat nav nepieciešami materiāli var iegūt jaunu dzīvi, pārvēršot skaistas un praktiskas lietas.

Bibliogrāfija

1.Davyd G.N., Bērnu dizains. Amatniecība no metāla.

Raksti 2003: 2006. 8080

2.Deadova g.n., amatniecība no metāla. Ziedi.

Raksti 2003: 2008.TR.67

    Miljoniem dāvanas.

    Valsts meistari.

  1. http://pandia.ru/text/80/118/48615.php.

Pieteikumi

1. pielikums.

"Ziedi dod mums klientu,
Un pamodināt iedvesmu
Kā tīra skaistuma simbols,
Galu galā, tas ir ļoti grūti bez sapņa! "



2. papildinājums.

Maršrutēšana

1. attēls

Lai ražotu krāsu, jums ir nepieciešams:

    šķēres;

    plastmasas spainis;

    pavedieni;

    līmes "meistars" un līmes pistole;

    spilvens aušanas makrame:

    džutas vads;

    krelles;

    tapas;

    krīta gabals;

    burlap, auduma gabali

2. attēls

No Burlap padarīt tukšu grozu


3. att.

Pievienojiet Bucklain Billet.


4. att.

Aust ķēdes ar dubultu plakanu mezglu.

5. attēls

Mēs izgatavojam grozu ar ķēdi no makrama.

. 6. att.

Krāsu ziedlapu veidne Tulkot uz audumu.


7. attēls.

Izgrieziet no auduma lapas un pielīmējiet džutas vadu

8. attēls.

No džutas vadu adīšanas putekļi ziediem


9. attēls.

Mēs savākam ziedus no 5 lapām, 3 putekšņu vidū. Ievietojiet režģu ziedu vidū. Skatīties ziedu pavedienu. Un mēs izrotāt stublāju ar džutas vadu lapu.

1. attēls.

Savākti ziedi.

11. lpp

Mēs nolēmīsim grozu ar vadu, kas austs no makrama ar dubultu plakanu mezglu. Ziedi ir izgatavoti no filtriem, un vidū ir dekorēts ar pērlēm. Augšējā līmēta uz lapas malām.

12. att.

Ļaunums

Uzklājiet pildvielu uz grozu, un tēja ir pārkaisa no augšas. Mēs ievietojam ziedus. Mēs sastādām grozu rokturi. Pievienojiet zirnekli. Tas ir lieta izrādījās grozs.

3. papildinājums.

Praktiskais darbs

Sagatavots darbam.

Es izveidoju tukšu grozu.

Salaled Burlap spainis.

Plot ķēdes izgatavotas no džutas vada MacRame tehnikā grozu dizainam.

Es izgatavoju grozu ar džutas vadu ķēdi.

Es tulkot lapas ziediem uz auduma un izgriezt.

Plet no džutas vadu putekļiem ziediem.

Iegādāties bukletus ar džutas vadu.

Savākt ziedu.

Savākti ziedi.

Es paņēmu grozu ar filigrānu ziediem un lapām. Un arī pielīmēja groza rokturi.

I iznīcināšanas grozs.

Šeit tas izrādījās, ka man ir grozs ar ziediem

4. papildinājums.

Mani darbi


Mācība 3. Trauki.

Produkts "Grozs ar ziediem"

Mērķi: Apsveriet zināšanas par pavedienu veidiem, kartona prasmēm, līmi, šķērēm, racionālu papīra marķējumu paņēmieniem, izmantojot veidnes, tinumu metodes; Veido prasmes, kas kompetenti veido sastāvu.

Plānotie rezultāti: studenti uzzinās, kā veidot kompozīciju, kas balstīta uz veidnēm, kas ievainotas ar pavedieniem, atšķirt pavedienu veidus, iegūt nepieciešamo informāciju no mācību grāmatas, lai organizētu savu darbību; Apmācību un tinumu modeļu, pašcieņu un pašapkalpošanās prasmes.

Aprīkojums: Skolēnu novērošanas dienasgrāmatas, izlases produkti, kas izgatavoti no veidnes tinumu, grozi, dažāda veida pavedieni, ziedu pušķi, kartons, šķēres, krāsainas diegi, līmes, "sasniegumu mape", vārds ar vārda anagrammu "Galda piederumi", ieraksts par nodarbību tēmu.

Klases laikā

I. Organizatoriskais brīdis

II. Mājasdarbu pārbaude

Kādas ir jūsu atbildes uz noteiktajiem jautājumiem? Kā jūs tos darījāt?

(Studenti demonstrē materiālus, kas ir ieguldījuši "sasniegumu mapē").)

III. Pašnoteikšanās uz darbībām

Atšifrēt anagrammu. (Trauki.)

Ko jūs varat pastāstīt par ēdieniem? (Bērnu atbildes.)

Tagad atrisiniet mīklu.

Tas ir ērts un vienkāršs,

Viņas vārds nav īsākais

Saimniecība kalpo mums gadsimtu,

Šā vārda zina ir vārds.

Jūs varat staigāt uz sēnēm

Un jūs varat savākt ogas,

Tas ir notwable valkāt

Bet jūs varat viegli salauzt!

No stieņiem, to krustojums,


Pastāstiet man, kas ir viņas vārds? (Grozs.)

Varbūt kāds jau uzminē to, ko mēs darīsim nodarbībā? (Iespējams, grozs.)

Jā, ne tikai grozs, bet grozs ar ziediem. Lasiet tēmu mācība uz kuģa. (Kartona un pavedienu kompozīcija "Grozs ar ziediem".)

Iv. Strādāt pie nodarbības

I. Darbs pie mācību grāmatas

Atveriet apmācību. 10. Jūs jau zināt, ko mūsu senči ēd. Un ko viņi izmantoja pārtikas uzglabāšanai? Izlasiet tekstu, apsveriet ilustrācijas. Pastāstiet par to.

Ko vēl var uzglabāt grozos? (Grozi ir paredzēti, lai uzglabātu ne tikai dārzeņus un augļus, bet arī mīkstus rotaļlietas, sporta aprīkojumu, apģērbu un citus dažādus produktus.)

Apsveriet ilustrācijas no mums. 11. Kāds ir šādu ēdienu nosaukums? Kas tas ir izgatavots no?

(Skolēni strādā vispirms pāros ar otru, tad dēļi reaģē uz 1-2 pāriem. Studentu diskriti komentē un papildina skolotāju.)

Kā redzat, daudz ēdienu ir izgatavoti no māla. Un kāpēc citādi var izmantot šo materiālu?

Atveriet apmācību. 12, attēlos jūs atradīsiet mājienu.

Izlasiet tekstu un pastāstiet man, kā tiek izsaukti priekšmeti no māla. (Keramika.)

Kā mēs varam vēl iegūt informāciju par to? (No enciklopēdijas, atsauces izdevums, internets, pieaugušajiem utt.)

Apsveriet fotoattēlus un izlasiet tekstu. 13. Kas padara traukus no māla? (Poters.)

Pastāstiet man attēlus, kā tas notiek. (Bērnu atbildes.)

Un ko jūs domājat, sauc par personas profesiju, kas brauc ar groziem? Atbilde uz šo jautājumu palīdzēs jums materiālu mācību grāmatā. 14. (Master Basket.)

Aušana ir viens no senākajiem amatiem. Attiecībā uz aušanu cilvēki izmanto dabiskus materiālus, kurus var atrast dabā un atkritumu vidū, ja novākšana, piemēram, rīsi un kviešu salmi, palmu un kukurūzas lapas. Pēdējos gados visā pasaulē ir palielinājusies interese par aušanas kuģi. Vairāk kļūst gan profesionāļi, gan grozi un mīļotāji, kas izrāda interesi par aušanu. Tāpēc mēs šodien būsim mīļotāji un grozi.

V.Fizkultminutka

Vi.Darba turpināšana mācībā

Produkta analīze

(Skolotājs demonstrē gatavā produkta studentu.)

Apsveriet gatavo produktu, nosaka, kuri materiāli būs nepieciešami, lai izveidotu amatniecības "grozu ar ziediem". (Bērnu atbildes.)

Kādus pavedienu veidus jūs zināt? (Šūšana, izšuvumi, mīļais.)

Mūsu darbā ir labāk izmantot vilnas biezas pavedienus, jūs varat un moulin, varavīksnenes.

Vieglas, kuru krāsas var būt nepieciešamas, lai izveidotu kuģi?

(Diskusija. Ziedu pušķu demonstrēšana.)

Atcerieties, kā jūs atzīmēsiet modeli uz veidnes.

Veikt darba plānu.

(Plānojiet ievietot uz kuģa.)

Darba plāns

1. Griešana (griešana veidnes no darba piezīmjdatora).

2. iezīmēšana (veidnes sagatavošana).

3. Griešana.

4. Asambleja (veidnes tinums, līmēšana).

Jūs pārbaudīsiet mūsu darba plānu ar plānu, kas norādīts mācību grāmatā. (Skolēni izlasīt darba plānu 14-15.)

2. Radošs darbs

(Skolēni padara produktu, balstoties uz plānu uz kuģa vai mācību grāmatā, palīdzot viens otram.)

Vii.Pārdomas

Kāds uzdevums bija interesants?

Viii. Studentu darba izstāde

(Analizējot darbu, atzīmējiet precizitāti, loģisko sastāvu, krāsu risinājumu, oriģinalitāti, spēju piedalīties manā darbā.)

Ix. Apkopojot nodarbību

Kas visvairāk palīdzēja par nodarbību?

Ko jūs saucat amatniekus, lai aust grozus? (Masters-grozi).

- Ko jūs darāt ar savu kuģi? Kā es varu to izmantot? (Novietojiet amatniecību vai savu fotogrāfiju "sasniegumu mapē", rotā sienu savā istabā vai dodiet vecākiem.)

(Darba vietas tīrīšana.)

Mājasdarbs

Uzziniet, kur un kā pītās grozi izmanto. Materiāls ieguldīt "sasniegumu mapē". Savākt nelielu daudzumu dabisko materiālu - bukleti, nelieli zari, adatas, izciļņi - nākamajai stundai.

Veikt parasto lapu kartona loksnes A4 formātā (297 x 210 mm) un sagrieziet to pusi pāri. Iegūtās lapas izmērs - A5 (210 x 148 mm). Izgrieziet šo lapu, kas ir līdzīga ola. Mūsu piemērā tiek izmantots balts kartons, bet tas būs vēl skaistāks, ja jūs lietojat kartona loksni ar tādu pašu krāsu kā pavedienu, ka jūs vēlāk noslaucīs grozu. Tad spraugas starp pavedieniem, ja tie parādās procesā tinumu, nebūs tikpat manāms. Šeit ir tik mazs triks.


Tagad izdarīt zīmuli iekšā, vēl viens ovāls, mazāks. Brauciet līniju, atkāpjoties no liela ovāla malas apmēram 1-1,5 cm. Bet ovāla apakšā ievilkums, dariet vairāk - 3-4 cm.


Izgrieziet formu gar zīmēto kontūru. Izrādās grozu ar garu rokturi.




Tagad tas ir laiks pavedieniem. Biezāka vītne, jo labāk. Veikt pavedienu krāsu jūs izvēlējāties par grozu. Ir absolūti ikviens, izņemot, izņemot to, dusmīgs. Jā, un tas nav piemērots tikai tad, ja jūsu ziedi ir ar lapām. Ja lapas jūsu amatniecības nav pieņemts vai ja jums vienkārši nav citu pavedienu pietiekamā daudzumā, un zaļš ir piemērots. Pat tumši melna krāsa ir laba, ja grozu ziedi ir lieli un spilgti.
Cik pavedienu ir nepieciešams, lai wrap visu grozu? Ir grūti aprēķināt, tāpēc labāk ir izmantot visus režīmus. Mūsu grozs ir pietiekami liels, lai tas būtu viegli iziet cauri iekšējam caurumam, iesaiņojot. Ja jums ir neērti strādāt ar lielu motoru, veikt nelielu tangle - bet tas ir papildu darbs un laiks.

Sāciet diegu uz grozu ar lokiem. Izmēģiniet katru kārtu, lai tuvu iepriekšējai, lai starp tām nav plaisu, pretējā gadījumā rokdarbs izskatīsies neaktīvi.


Lai pavediens neticēja, tas ir labāk, lai īslaicīgi konsolidētu, piemēram, papīra klipu.


Kad jūs pamostaties laiku pa laikam, stiept pavedienu, jo tai ir tendence pakāpeniski atpūsties, un tas atkal atkal dod amatniecības neprecizatora izskatu.


Sasniedzot vietu, no kuras jūs sākāt wrap, sasiet galus pavedienu ar parasto dubultā mezglu aizmugurējā pusē no amatniecības un īsi samazināt šķēres uz galiem, lai tie nav redzami.


Veikt pavedienu no vienas un tās pašas krāsas atkal un wrap to ap rokturi groza saskaņā ar principu: pa kreisi no pretējā, uz augšu uz leju. Padariet šādā veidā kā web. Nav nepieciešams darīt pārāk daudz pagriezienu: 4-5 būs pietiekami. Šis "Web" ir nepieciešams ne tikai skaistumam, tas izpildīs svarīgu uzdevumu: mēs būsim piesaistīti ar ziedu pavedieniem.
Mēģiniet vējš "COB", lai pavediena beigas atgrieztos viņas sākt tos kopā, kā mēs to darījām ar groza tinumu.




Lai ziedi un lapas, izgriezt vairākas krūzes un fi-zīmes no kartona formā pilienu.


Tagad jums ir nepieciešams veikt plānu darbu: tāpat kā mēs izgriezt iekšējo kontūru grozu, jums būs nepieciešams izdarīt iekšpusē katrā attēlā tieši tāda pati, atkāpjoties no malas aptuveni 5 mm. Tad būs nepieciešams tos samazināt pār izvietotajām ķēdēm. Vislabāk par šo smalku darbu neizmanto ne parasto papīra šķēres, bet manikīru. Ir gredzeni un "dobi" (tukši iekšpusē) pilieni.


Ņem vilnas pavedienus spilgtas krāsas un wrap samazināt daļas ar tiem. Katram no tiem jums būs nepieciešams aptuveni 60-100 cm pavedieni. Šādā gadījumā sagrieziet šāda garuma pavedienu no Mac katrai daļai, labāk ar rezervi. Ja jūs neesat aprēķinājis, un pavedieniem nebija pietiekami daudz, nebija svarīgi: veikt vēl vienu pavedienu un sasiet viņu galus otrā pusē. Galles do uzticība, un savienojuma vietne būs gandrīz nemanāmi.


Tāpat kā visos iepriekšējos gadījumos, beidzot iesaiņojumu tajā pašā vietā, no kurienes viņi sāka, sasiet galus pavedienam ar mezglu un griešanas uzlīmēšanas astes.


Rezultātā detaļas sasiet grozi ziedu veidā un lapām ar tēmām ar tādu pašu krāsu kā šīm detaļām. Ticiet tos uz "web" pavedieniem un uz grozu rokām.
Jūs varat šūt ziedus ar plānām pavedieniem. Sūtīt ar nelieliem neredzamiem šuves.


Grozu var dekorēt ar ziediem, ogām un dažādu formu lapām. Fantasize!

Dāvana ar roku uz starptautisko sieviešu dienu. Bērni patiešām vēlējās sniegt dzīvus ziedus pīts grozā uz visām sievietēm, bet tas ir ļoti dārgi. Šeit es piedāvāšu jums meistarklasi, kā jūs varat veikt grozu ar ziediem no kartona un adīšanas pavedieniem.

Skatiet dokumenta saturu
"Master - klase" Grozs ar ziediem "Tehnoloģija 1-4 klase"

Master klases "Grozs ar ziediem"

Laba diena! Šodien, mani pirmie greideri pateiks un parādīs, kāda veida dāvanu viņi sagatavoja savus skolotājus, mātes un vecmāmiņas uz Starptautisko sieviešu brīvdienu. Mēs patiešām vēlējāmies sniegt dzīvus ziedus pīts grozā uz visām sievietēm, bet tas ir ļoti dārgi. Tas ir tas, ko mēs darījām ar savām rokām.

Lai izgatavotu grozu ar ziediem, mums būs nepieciešams: 1. Krāsa kartons 2. Krāsaini pavedieni - dzija manuālajai adīšanai 3. Veidnes 4. Šķēres 5. Līme 6. zīmulis. 7. Clip.

Saskaņā ar veidnēm no parastās lapas A4, mēs aplis, tad izgriezt detaļas no kartona.

Šīs ir detaļas izrādījās no krāsu kartona.

Nomazgājiet pavedienus uz papīra adatas.

Mazgāt pavedienus uz detaļām no kartona. Vītnes gals nosaka klipu.

Mēs izrotāt tēmu grozu. Grozu otrā pusē līmes zaļās diegi.

Viss ir gatavs. Tagad jūs varat izveidot produktu.

Kas izrādījās interesanti grozi ar ziediem.

Dāvanas ir gatavas. Mēs gaidām brīvdienu. Paldies par uzmanību.